Czym się zajmujemy?

Drukon.pl to prężnie rozwijająca się drukarnia internetowa, będąca czołowym sprzedawcą usług poligraficznych w Polsce. Nieustanne inwestycje w nowe urządzenia oraz technologie, pozwoliły nam stać się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z czołowych firm poligraficznych w kraju. Zapewniamy jedne z najniższych cen w Polsce zachowując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy realizacji zamówień. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów, sukcesywnie poszerzając naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Stosujemy indywidualne podejście do każdego przekazywanego nam zlecenia. Podstawą każdego wydruku jest projekt. To na nim bowiem opiera się końcowy odbiór finalnego produktu. Dlatego dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu i zdolności zrozumienia potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosowywać ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Bogata oferta produktów na którą składa się ponad 200 000 wariantów druku sprawia, że jesteśmy obecnie największą drukarnią internetową w Polsce. 

W 2011 roku wdrożyliśmy system sprzedaży on-line, co pozwoliło naszym klientom dokonywać zamówień 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.  Jako pierwsza i jedyna drukarnia w Polsce, stworzyliśmy mobilną aplikację naszego internetowego serwisu dla tabletów i smartfonów. W drukarni Drukon.pl zamówienie możesz złożyć nawet w trakcie podróży lub ilekroć nie masz dostępu do komputera.

O jakości naszych usług najlepiej świadczy fakt, że aż 99,2% złożonych w naszej drukarni zamówień jest realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym terminem.

Polityka odpowiedzialnego biznesu

Drukarnia Drukon.pl prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju, pragnąc sprostać społecznym i środowiskowym wyzwaniom, jakie obecny świat stawia przed wszystkimi podmiotami biznesowymi i publicznymi.
Drukarnia Drukon.pl traktuje swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju niezwykle poważnie. Jako firma branży poligraficznej czujemy się zobowiązani do podejmowania działań zarówno na rzecz środowiska, naszych pracowników, jak i lokalnych społeczności.
Dokładamy wszelkich starań, by długoterminowy sukces naszej firmy osiągać nie tylko poprzez innowacyjne produkty i usługi, ale również poprzez odpowiedzialne traktowanie otoczenia, w którym funkcjonujemy.

Misja i wizje

Być kompetentnym, przyjaźnie nastawionym i blisko klienta – w Drukon.pl zawsze koncentrujemy się na klientach. Gama naszych produktów jest odpowiedzią na ich potrzeby i zapewnia im dokładnie to, czego od nas oczekują.

Znamy się na tym, co robimy. Łączymy myślenie globalne z dobrą znajomością rynków lokalnych. To stanowi o naszej sile i pozwala zaoferować najwyższą jakość usług na krajowym rynku. Dzięki temu przyczyniamy się do sukcesów i konkurencyjności naszych klientów.

W naszej codziennej pracy ważne są dla nas wartości:
Całkowita orientacja na klienta:
- nasze myślenie i działanie koncentruje się na naszych klientach i ich potrzebach.
Zrównoważony rozwój:
- poważnie traktujemy nasze obowiązki wobec środowiska, naszych pracowników i całego społeczeństwa.
Terminowość:
- dbamy o to żeby realizowane przez nas zamówienia były dostarczane do klientów zgodnie z wyznaczonymi terminami. Dążymy do stałego skracania terminów wykonywania usług.

Nasze atuty

DUŻY PARK MASZYNOWY

Duży i nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości, i ich terminową realizację.

WYGODA ZAMAWIANIA

Do zamawiania nie potrzebny nawet telefon. Wszystko można zamówić bezpośrednio z komputera.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Chcesz zlecić druk, ale nie masz projektu? Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt zgodnie z przekazanymi przez Ciebie wytycznymi.

FACHOWI DORADCY

Masz problem ze złożeniem zamówienia? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Nasze biuro obsługi klienta odpowie na każde Twoje pytanie.Drukarnia Drukon w liczbach

200000+

PRODUKTÓW W OFERCIE

10000+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

6000+

WYKONANYCH PROJEKTÓW


A TO WSZYSTKO PRZY ZACHOWANIU NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW JAKOŚCI!
Top